ZNAČKA

fissler teaserbild1 thebrand 33

Fissler – "Superznačka z Německa"
Fissler je jednou z "německých superznaček roku 2007". Touto cenou nezávislá globální organizace Superbrands® oceňuje nejvlivnější produktové a podnikové značky ve více než 40 zemích.

Pro potěšení z vaření
Fissler představuje v německých a mezinárodních kuchyních pojem – značku, o které před nákupem nádobí přemýšlí každý. Díky svým výrobkům je značka Fissler synonymem pro vaření s potěšením a vášní.

Celosvětová známost
Fissler vyrábí nádobí vysoké kvality už déle než 170 let a prodává je v 80 zemích světa. Dnes tato značka symbolizuje vaření s potěšením a vášní a je jedním z předních světových dodavatelů nádobí vysoké kvality.

Jednou z důležitých přísad receptu společnosti Fissler na úspěch je důsledná orientace na zákazníka. Kromě inovativních prvků svých výrobků společnost Fissler nabízí i nádobí, jež může sloužit jako průvodce pro rychlou a snadnou orientaci na maloobchodním trhu. Každý zákazník může nalézt perfektní nádobí hned na první pohled.

Komplexní služby jako expertní konzultace na maloobchodním trhu plus vlastní oddělení zákaznických služeb společnosti a dlouhé záruční doby představují další důležité aspekty zajišťující vynikající reputaci značky Fissler.
Kontakt

Máte nějaké dotazy, návrhy nebo přání týkající se našich výrobků? Oddělení služeb zákazníkům společnosti Fissler vám ochotně pomůže.

» kontakt

Zastoupení a prodejci

Hledáte specializovaného prodejce výrobků Fissler? Na tomto místě nalezněte funkci vyhledávání našich zahraničních dealerů. 

» vyhledávání prodejců

Věstník

Speciální nabídky, soutěže a chutné recepty. Náš věstník vás bude nezávazně a zdarma informovat.

» přihlaste se k odběru věstníku