FISSLER – SVĚTOVÁ ZNAČKA

Fissler je přední světovou značkou nádobí vysoké kvality.
Prostřednictvím vlastních poboček a obchodních partnerů společnost působí ve více než 80 zemích.

Fissler-Weltkarte.com-2016 07

Kvalita rozhoduje
Jako největší německý výrobce potřeb pro domácnost a kuchyň je Fissler prostřednictvím dceřiných společností a obchodních partnerů zastoupen ve více než 80 zemích na všech kontinentech.

Asie Po hrncích a pánvích je velká poptávka především v Asii, kde se výrobky Fissler staly prestižní záležitostí. Asie dnes pro Fissler představuje největší exportní region a vysoké roční hodnoty vykazuje i v roce 2010.

USA Na americký trh vstoupila společnost Fissler úspěšně v roce 2007. V roce 2010 očekává Fissler v USA dvouciferný růst.

Západní Evropa Do značné míry v rozporu s celkovým ekonomickým vývojem Fissler i nadále zaznamenává posun v poptávce směrem k prémiovým produktovým řadam, díky čemuž jsme schopni v několika zemích získávat rostoucí podíly na trhu.
Kontakt

Máte nějaké dotazy, návrhy nebo přání týkající se našich výrobků? Oddělení služeb zákazníkům společnosti Fissler vám ochotně pomůže.

» kontakt

Zastoupení a prodejci

Hledáte specializovaného prodejce výrobků Fissler? Na tomto místě nalezněte funkci vyhledávání našich zahraničních dealerů. 

» vyhledávání prodejců

Věstník

Speciální nabídky, soutěže a chutné recepty. Náš věstník vás bude nezávazně a zdarma informovat.

» přihlaste se k odběru věstníku