VÍTEJTE VE SPOLEČNOSTI FISSLER

Fissler GmbH je po řadu let symbolem vysoce kvalitního nádobí, uznávaného pro jeho přesné řemeslné zpracování, velkou užitnou hodnotu i stylový, originální design „Made in Germany“. Veškeré výrobky společnosti usnadňují práci v kuchyni a zvyšují vaše potěšení z vaření.

fissler teaser pans 252x168 14

enter site see Společnost s tradicí
Společnost založil v roce 1845 Carl Philipp Fissler a dnes se můžeme ohlížet za její úspěšnou historií trvající déle než 170 let. Po generace sbírané zkušenosti, technologické know-how, dokonalá výroba, velká inovační síla – to jsou tři pilíře, z nichž vychází úspěch naší společnosti.


Ale především jsou klíčem k úspěchu naše výrobky, jejichž funkčnost a design se trvale přizpůsobují potřebám zákazníků, a mohou tak nejlepším možným způsobem uspokojovat široké spektrum požadavků.

FISSLER VE SVĚTĚ
Kontakt

http://www.beaujolais-challenge.com/?nikolsa=annonce-rencontre-rabat&651=c3 Máte nějaké dotazy, návrhy nebo přání týkající se našich výrobků? Oddělení služeb zákazníkům společnosti Fissler vám ochotně pomůže.

» kontakt

Zastoupení a prodejci

account gratuito opzioni binarie 60 secondi Hledáte specializovaného prodejce výrobků Fissler? Na tomto místě nalezněte funkci vyhledávání našich zahraničních dealerů. 

» vyhledávání prodejců

Věstník

Speciální nabídky, soutěže a chutné recepty. Náš věstník vás bude nezávazně a zdarma informovat.

» přihlaste se k odběru věstníku