KVALITA POD KONTROLOU

fissler teaserbild quality control gr 12

Řízení jakosti člověkem i strojem
Při kontrole svých výrobků Fissler nespoléhá jen na přesné přístrojem ale i na ostré oko techniků. To znamená komplexní kontroly v každé fázi výrobního procesu a stálé rozšiřování kontrolních nástrojů a metod.

Moderní výrobní technologie Fissler garantují, že všechny výrobky stoprocentně vyhovují kritickým zkouškám přesnosti, funkčnosti a materiálu prováděným našimi inženýry v rámci jednoho z mnoha testů kvality. Veškeré procedury jsou monitorovány naším systémem řízení jakosti.

Ve stručnosti: veškeré procesy ve společnosti jsou certifikovány institucí DEKRA a splňují požadavky DIN EN ISO 9001. Ověřená kvalita tedy ve společnosti Fissler zároveň znamená nejlepší kvalita. Tím se zajišťuje, aby veškeré nádobí Fissler opouštějící továrnu vyhovovalo i nejpřísnějším požadavkům.

Své výrobky špičkové kvality Fissler vyrábí v lokalitách Idar-Oberstein a Hoppstädten-Weiersbach v kraji Birkenfeld ve spolkové zemi Porýní-Falc.
Kontakt

Máte nějaké dotazy, návrhy nebo přání týkající se našich výrobků? Oddělení služeb zákazníkům společnosti Fissler vám ochotně pomůže.

» kontakt

Zastoupení a prodejci

Hledáte specializovaného prodejce výrobků Fissler? Na tomto místě nalezněte funkci vyhledávání našich zahraničních dealerů. 

» vyhledávání prodejců

Věstník

Speciální nabídky, soutěže a chutné recepty. Náš věstník vás bude nezávazně a zdarma informovat.

» přihlaste se k odběru věstníku