ÚSPĚCH PROSTŘEDNICTVÍM INOVACÍ

fissler teaserbild quality innovation gr 12

Po desetiletí zajišťují nápady v oblasti inovací výrobků společnosti Fissler postavení jedné z předních společností na trhu kuchyňského nádobí. Při svém hledání vynikajících řešení společnost neustále pracuje na nových nápadech, ale současně dále zdokonaluje i stávající výrobky. Díky tomu každý rok Fissler uvádí na trh výrobky, které práci s nimi dále zjednodušují a zajišťují, že si jejich uživatelé při vaření užijí více legrace

Fissler určuje trendy ve vaření
Společnost neustále určuje standardy a otvírá nové trendy ve vaření. Její schopnosti v tomto směru dokládá řada patentů, užitných vzorů a ocenění za design.

Aktuálním příkladem inovační síly společnosti Fissler je nová prémiová řada solea®. Inovativní funkce odlévání znamená, že kapalný obsah lze vylévat i s nasazenou pokličkou. Neobratné používání utěrek, chňapek a cedníků je tedy věcí minulosti.

Revoluci ve světě vaření a potěšení provedla i celá řada dalších inovací z dílny společnosti Fissler:

  • první tlakový hrnec Fissler v roce 1953;
  • elegantní zvlněný okraj řady magic umožňuje odlévat tekutý obsah, aniž by došlo k jeho ukápnutí nebo rozlití;
  • trendová kombinace hliníkové slitiny, skla a nerezové oceli řady black edition
  • funkce Saft-O-Matic pro automatické podlévání při pečení jídla v pekáči;
  • nepřilnavá povrchová úprava pánví Protectal Plus;
  • Dno CookStar vhodné pro všechny typy sporáku, nabízející dokonalou stabilitu zajišťující rovnoměrnou distribuci tepla na sporáku, čímž se šetří energie.Kontakt

Máte nějaké dotazy, návrhy nebo přání týkající se našich výrobků? Oddělení služeb zákazníkům společnosti Fissler vám ochotně pomůže.

» kontakt

Zastoupení a prodejci

Hledáte specializovaného prodejce výrobků Fissler? Na tomto místě nalezněte funkci vyhledávání našich zahraničních dealerů. 

» vyhledávání prodejců

Věstník

Speciální nabídky, soutěže a chutné recepty. Náš věstník vás bude nezávazně a zdarma informovat.

» přihlaste se k odběru věstníku