FISSLER – PRÉMIOVÁ KVALITA BEZ KOMPROMISŮ

Výrobky Fissler procházejí složitými výrobními procesy a brány továrny smějí opustit teprve poté, až projdou nejpřísnějšími kontrolami kvality. Jako jeden z hlavních německých dodavatelů  nádobí klade společnost Fissler svou důvěru v německé prostředí, známé svým důrazem na kvalitu. Moderní technologie a precizní výroba garantují standard "Made in Germany“, který je ceně po celém světě. Aby zajistila plnění tohoto standardu, využívá společnost Fissler systém řízení jakosti certifikovaný institucí Dekra v souladu s DIN EN ISO 9001.

Potěšení z vaření díky mimořádné kvalitě
Společnost je celosvětově uznávaná pro své elegantní kuchyňské nádobí vysoké kvality, vyráběné na míru potřebám uživatelů. Funkčnost a design výrobků Fissler jsou přizpůsobeny tak, aby vždy pokrývaly co nejširší spektrum požadavků zákazníků.

Jedním z příkladů úspěšné implementace přísných kvalitativních požadavků je řada original pro collection®. Došlo například k dalšímu vylepšení pokličky této prémiové řady pro profesionální kuchaře i kuchařské nadšence pomocí jemného okraje a zpevnění materiálu. Díky tomu lze pokličku těsněji zavřít a ušetřit tak energii, neboť k vaření teď stačí méně vody.

fissler teaserbild quality innovation kl 13

Inovace
Po desetiletí zajišťují nápady v oblasti inovací výrobků společnosti Fissler postavení jedné z předních společností na trhu kuchyňského nádobí.
» více

fissler teaserbild quality control kl 13

Zajištění jakosti
K výrobě broušeného a leštěného hrnce Fissler je potřeba 63 kroků.
» více

fissler teaserbild quality gr 18

Awards
Během let společnost získala nesčetná ocenění za design a kvalitu. Níže uvádíme seznam cen udělených v posledních letech.
» více
Kontakt

Máte nějaké dotazy, návrhy nebo přání týkající se našich výrobků? Oddělení služeb zákazníkům společnosti Fissler vám ochotně pomůže.

» kontakt

Zastoupení a prodejci

Hledáte specializovaného prodejce výrobků Fissler? Na tomto místě nalezněte funkci vyhledávání našich zahraničních dealerů. 

» vyhledávání prodejců

Věstník

Speciální nabídky, soutěže a chutné recepty. Náš věstník vás bude nezávazně a zdarma informovat.

» přihlaste se k odběru věstníku