Rychlé, zdravé a prostě chutné vaření.

Z vaření v tlakovém hrnci profitujete třemi způsoby: šetříte čas, šetříte energii a zároveň konzervujete vitamíny, minerály, živiny a chutě.

Proč je tomu tak?

V tlakovém hrnci se vaří při teplotách > 100°C, čímž se výrazně redukuje doba vaření. Tím ušetříte až 70% času a 50% energie, kterou byste běžně potřebovali, a zároveň konzervujete vitamíny, minerály a živiny.

Vaření v páře poté, co byl vytlačen veškerý kyslík obsažený ve vzduchu, dále zajišťuje zachování aroma a přírodních barev.

Typické doby přípravy:

  • 15 minut pro chutné dušené maso – v běžném hrnci trvá příprava téměř dvakrát tak dlouho.
  • 20 minut pro šťavnaté hovězí rolády – v běžném hrnci je doba přípravy téměř pětkrát delší.
  • Devět minut pro vařené brambory – v běžném hrnci je doba přípravy téměř trojnásobná.
pressure-cooker - fast and healthy

Všestranný mistr.

Tlakový hrnec se nehodí jen na přípravu propečených jídel, například zdravé podušené zeleniny nebo ryb. Vařili jste někdy rýži nebo rýžový nákyp? V tlakovém hrnci obojí uvaříte bez toho, aby se jídlo připálilo. Tlakový hrnec se dá použít i na rozmrazování, zahušťování nebo na získání šťávy z potravin.

Dvě nastavení.

Každý tlakový hrnec Fissler má nastavení na jemné vaření (cca 109° C) na choulostivější potraviny, jako je jemná zelenina, a na rychlé vaření (cca 116 °C) na polévky, maso a dušená jídla.

Vypouštění páry.

Pokud teplota v tlakovém hrnci příliš vzroste, část páry se z hrnce automaticky vypustí. Tím je zajištěna stálá teplota uvnitř hrnce.

Bezpečnost především

U firmy Fissler se vždy pracuje s nejmodernějšími technologiemi. Fissler Euromatic omezuje automaticky tlak uvnitř hrnce. Zabudovaný blokátor zbytkového tlaku dovolí otevřít hrnec jen v případě, pokud se tlak uvnitř hrnce dostal na zcela normální úroveň.

Snadné mytí.

Všechny tlakové hrnce Fissler se velmi snadno myjí a udržují.
Kontakt

Máte nějaké dotazy, návrhy nebo přání týkající se našich výrobků? Oddělení služeb zákazníkům společnosti Fissler vám ochotně pomůže.

» kontakt

Zastoupení a prodejci

Hledáte specializovaného prodejce výrobků Fissler? Na tomto místě nalezněte funkci vyhledávání našich zahraničních dealerů. 

» vyhledávání prodejců

Věstník

Speciální nabídky, soutěže a chutné recepty. Náš věstník vás bude nezávazně a zdarma informovat.

» přihlaste se k odběru věstníku