Způsoby přípravy

fissler teaserbild5 fernoestlich 25

Stir-frying
Při smažení s mícháním (stir-frying) se na malém množství oleje prudce smaží malé kousky různých potravin. Všechny příměsi se neustále míchají pomocí wok naběračky. Wok naběračka řady magic a obracečka na wok řady black edition společnosti Fissler jsou navrženy speciálně pro kulatý tvar woku.

Fritování
Díky svému polokulovitému tvaru a velké povrchové ploše se woky výborně hodí k fritování, a to i při přípravě velkého množství jídla. Tato metoda přípravy dává jídlu chutnou křupavou kůrku se šťavnatým obsahem

fissler teaserbild7 fernoestlich 12

Napařování
Napařování umožňuje, aby si přísady uchovaly co nejvíce autentického aroma. Tato jemná metoda přípravy zachovává nutriční hodnotu jídla. Proto se jedná se o populární metodu, která je navíc jednoduchá a produkuje pokrmy lákavého vzhledu. Existuje široký výběr jídel vařených na páře, od kuřete na zázvoru po zeleninové knedlíky. Napařování je vynikající způsob, jak vytvářet nové kulinářské požitky.


Sortiment woků
Fissler nabízí úplný sortiment woků v provedení z nerezové oceli a hliníkové slitiny. Mezi woky z nerezové oceli patří Fissler Genovis Wok a Magic Wok. Kanton Wok a wok s dlouhou rukojetí mají nepřilnavou povrchovou úpravu. Každý wok nabízí při přípravě chutných exotických jídel různé přednosti.
Kontakt

Máte nějaké dotazy, návrhy nebo přání týkající se našich výrobků? Oddělení služeb zákazníkům společnosti Fissler vám ochotně pomůže.

» kontakt

Zastoupení a prodejci

Hledáte specializovaného prodejce výrobků Fissler? Na tomto místě nalezněte funkci vyhledávání našich zahraničních dealerů. 

» vyhledávání prodejců

Věstník

Speciální nabídky, soutěže a chutné recepty. Náš věstník vás bude nezávazně a zdarma informovat.

» přihlaste se k odběru věstníku